Шістнадцять учнів Калуської громади показали бездоганні знання на основній сесії тестування. Місцева влада готується відзначити їх вагомими грошовими винагородами. Про це повідомив міський голова Андрій Найда.
Упродовж періоду з 23 травня до 19 червня в Калуші провели 21 сесію. Для безпечного тестування облаштували два центри на базі ліцеїв. Там функціонувало вісім аудиторій та працювало 40 фахівців. Також забезпечили інклюзивні умови для учасників з особливими потребами.
На НМТ зареєструвалися 1163 випускники, проте взяли участь 1103 особи. Явка склала 94,8%.
Подвійні успіхи учнів
- Софія Фрондзей (Калуський ліцей №6) — хімія та математика;
- Олександр Баран (Калуський ліцей №2) — математика та англійська мова.
Ще 14 випускників мають один максимальний результат:
- Анастасія Гаврилів, Марія Долошицька, Олексій Дутко, Катерина Іванцівська, Вероніка Довбняк — англійська мова;
- Роман Твардовський, Марта Лаврик, Остап Бенько — математика;
- Дарина Дрогомирецька, Анастасій Хаджій — українська література;
- Владислав Когут — історія України;
- Юрій Ревуцький — фізика;
- Вікторія Рибій, Вікторія Дяків — українська мова.
Найбільше 200-бальників підтвердили знання з англійської мови. Також високі показники зафіксовані з математики, української мови, літератури, історії, фізики та хімії.
Андрій Найда висловив гордість за талановиту молодь Калуша. Він підкреслив важливість всебічної підтримки інтелектуалів громади.
«Наші випускники вкотре довели, що можуть успішно конкурувати на всеукраїнському рівні. Ці результати — це наполеглива праця учнів, підтримка батьків і професіоналізм педагогів. Ми пишаємося кожним, хто досяг такого успіху, тому плануємо збільшити розмір грошових премій за найвищі результати НМТ», — наголосив міський голова.
Проєкт рішення винесуть на розгляд депутатів 30 червня. Виплати здійснюватимуться з міського бюджету згідно з актуальною програмою розвитку.
Місто вірить у молодь. Всім випускникам побажали успішного вступу до омріяних вишів та професійної реалізації.


